0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار پاسور مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs لیگ قهرمانان اروپا ،گروه اف
دورتموند
-
-
بارسلونا
inprogress
۲۳:۳۰
Inter Milano
۱
۱
اسلاویا پراگ
Finished
۲۱:۲۵
  International Clubs لیگ قهرمانان اروپا ،گروه ای
ناپولی
-
-
لیورپول
inprogress
۲۳:۳۰
رد بول سالزبورگ
-
-
KRC Genk
inprogress
۲۳:۳۰
  International Clubs لیگ قهرمانان اروپا ،گروه اچ
چلسی
-
-
CF Valencia
inprogress
۲۳:۳۰
آژاکس آمستردام
-
-
Losc Lille
inprogress
۲۳:۳۰
  International Clubs لیگ قهرمانان اروپا ،گروه جی
Olympique Lyonnais
۱
۱
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۲۱:۲۵
بنفیکا
-
-
لایپزیگ
inprogress
۲۳:۳۰
  International Clubs لیگ قهرمانان فوتبال آسیا ، مرحله حذفی
الهلال ریاض
۳
۱
AL Ittihad FC
Finished
۲۱:۳۰
اوراوا رد دیاموندس
۱
۱
شانگهای اس‌آی‌پی‌جی
Finished
۱۵:۰۰
  England لیگ۱
Coventry City
-
-
ویمبلدون
inprogress
۲۳:۱۵
Sunderland AFC
-
-
رودرهام یونایتد
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bolton Wanderers
-
-
آکسفورد یونایتد
inprogress
۲۳:۳۰
میلتون کینس دونس
-
-
Ipswich Town
inprogress
۲۳:۱۵
شروزبری تاون
-
-
ساوتند یونایتد
inprogress
۲۳:۱۵
Wycombe Wanderers
-
-
Accrington Stanley
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
دونکاستر روورس
-
-
بلاکپول
inprogress
۲۳:۱۵
Tranmere Rovers
-
-
پیتربورو یونایتد
inprogress
۲۳:۱۵
پورتسمورث
-
-
Burton Albion
inprogress
۲۳:۱۵
روچدال
-
-
Lincoln City
inprogress
۲۳:۱۵
بریستول راورز
-
-
گیلینگام
inprogress
۲۳:۱۵
  International Youth لیگ جوانان اروپا، گروه ای
سالزبورگ
۱
۱
KRC Genk
Finished
۱۷:۳۰
ناپولی
۱
۱
لیورپول
Finished
۱۶:۳۰
  International Youth لیگ جوانان اروپا، گروه اف
دورتموند
۲
۱
بارسلونا
Finished
۱۸:۳۰
اینتر میلان
۴
۰
Slavia Prague
Finished
۱۶:۳۰
  International Youth لیگ جوانان اروپا، گروه جی
بنفیکا
۲
۱
لایپزیگ
Finished
۱۸:۳۰
Olympique Lyonnais
۴
۲
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۱۷:۳۰
  International Youth لیگ جوانان اروپا، گروه اچ
آژاکس آمستردام
۴
۰
Losc Lille U19
Finished
۱۶:۳۰
چلسی لندن
۳
۳
CF Valencia
Finished
۱۶:۳۰
  Korea Republic کی-لیگ کلاسیک۲
دائجون سیتیزن
۰
۰
بوسان پارک
Finished
۱۴:۳۰
سئول ای-لند
۲
۲
Jeonnam Dragons
Finished
۱۴:۳۰
  Peru دسته برتر، کلاسورا
رئال گارسیلاسو
۰
۱
اسپورت اوانکایو
Finished
۰۰:۳۰
  Spain لالیگا 2
آلکورون
-
-
کادیز
inprogress
۲۳:۳۰
آلمریا
۳
۱
Girona FC
Finished
۲۱:۳۰
Malaga CF
۱
۱
رایو والیکانو
Finished
۲۱:۳۰
Racing De Santander
۴
۰
CD Mirandes
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur لیگ منطقه ای مرکزی
واک
۴
۰
USV Weindorf ST Anna AM Aigen
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina سوپر لیگ
ولز سارسفیلد
۱
۰
اتلتیکو توکومان
Finished
۰۴:۴۰
CA Aldosivi
۱
۱
کلوب آتلتیکو پاتروناتو پارانا
Finished
۰۲:۳۰
  Chinese Taipei Intercity League
Ming Chuan University
۱
۱
FC Taicheng Lions
Finished
۱۲:۳۰
Hang Yuen
۵
۴
Tainan City FC
Finished
۱۵:۳۰
  Russia پی اف ال،شرق
زنیت ایرکوتسک
۰
۱
دینامو بارناول
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای جنوب شرق
ساربروکن
۰
۰
هافنهایم 2
Finished
۲۰:۱۵
  Denmark Amateur لیگ برگشتی،پولج3
اسبجرگ
۶
۲
سیلکبورگ
Finished
۱۵:۳۰
  Russia منطقه مسکو
لوکومتیو
-
-
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
Finished
۱۷:۳۰
لنتنی / دازدیک
-
-
اسپورتاکادمکلاب مسکو
inprogress
۱۷:۳۰
Setun Kuntsevo
-
-
اف اس ام
inprogress
۱۹:۳۰
  Estonia لیگ برتر
ویلجاندی تولویک
۰
۳
نومه کلجو
Finished
۱۹:۱۵
جی کا سیلامی کالیو
۲
۱
کورساره
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil مسابقات قهرمانی برزیل سری ب
Operario Fec PR
۲
۱
پانته پرتا
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Primera Nacional, Group B
CA Tigre
۱
۱
سانتامارینا
Finished
۰۴:۴۰
  Ecuador Serie A
ناسیونال
۱
۲
تکنیکو یونیورسیتاریو
Finished
۰۴:۴۵
  England لیگ ۲
اکستر چیفس
-
-
پورت وال
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
سوئیندون تاون
-
-
کولچستر یونایتد
inprogress
۲۳:۱۵
مانسفیلد تاون
-
-
کامبریج یونایتد
inprogress
۲۳:۱۵
Scunthorpe United
-
-
Oldham Athletic
inprogress
۲۳:۱۵
Leyton Orient FC
-
-
کرو الکساندر
inprogress
۲۳:۱۵
کراولی توون
-
-
Plymouth Argyle
inprogress
۲۳:۱۵
استیونج
-
-
Northampton Town
inprogress
۲۳:۱۵
مورکامب
-
-
Walsall FC
inprogress
۲۳:۱۵
Macclesfield Town
-
-
نیوپورت کانتری
inprogress
۲۳:۱۵
Salford City FC
-
-
گریمسبی تون
inprogress
۲۳:۱۵
چلتنهام تاون
-
-
Bradford City
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
کارلایل یونایتد
-
-
فورست گرین روورز
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Venezuela Primera Division Reserve League
Deportivo Tachira
۰
۱
Deportivo Lara
Finished
۰۰:۰۰
  Czech Republic لیگ زیر 19سال، دسته 1
اوپاوا
۰
۱
زبروجوفکا برنو
Finished
۱۴:۰۰
پیبرام
۲
۳
اسپارتا پراگ
Finished
۱۳:۳۰
  Colombia دسته دوم ،کلاسورا
اتلتیکو
۰
۰
دپورتس پریرا
Finished
۰۳:۳۰
رئال کارتاگنا
۲
۱
بوگوتا
Finished
۰۵:۳۰
  International Youth U19 CONMEBOL Liga Sudamericana, Women
Argentina
-
-
Chile
inprogress
۲۳:۱۵
Brazil
-
-
Bolivia
Finished
۲۱:۰۰
  England Amateur Southern League, Premier Division South
Harrow Borough
-
-
Beaconsfield Town
inprogress
۲۳:۱۵
Metropolitan Police
-
-
Walton Casuals
inprogress
۲۳:۱۵
Weston Super Mare
-
-
Salisbury FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Belarus Cup, Women
Wfc Minsk
۲
۱
FC Zorka-BDU
Finished
۱۴:۳۰
  Austria Amateur لیگ منطقه ای شرق
کاراباخ وین
۲
۰
Wiener Viktoria
Finished
۲۲:۰۰
  Russia لیگ برتر،بانوان
کاسکا مسکو
-
-
چرتانوو موسکوا
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden سوپریتان
دجرفورس ایف
۲
۱
مجالبی آیف
Finished
۲۱:۳۰
  Ireland زیر 19سال شمال، دسته برتر
بوهمیانس دابلین
-
-
لانگفورد تون
inprogress
۲۳:۱۵
پاتریک اتلتیک
-
-
دوندالک
inprogress
۲۳:۴۵
  Mexico بخش سگوندا
دپورتیوو گلادیادورس
۱
۱
Real Canamy Tlayacapan
Finished
۰۲:۳۰
  Uruguay لیگ دسته برتر
اتلتیکو فنیکس مونته ویدئو
-
-
یوونتود دی لاس پیدراس
Finished
۱۷:۳۰
پروگریسو
-
-
رامپلا جونیور
inprogress
۲۲:۳۰
کرو
-
-
ریسینگ کلاب مونتی ویدیو
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina اردوگاه بازنشانی اولین بخش متروپولیتانا ب
اور کویزا رس
-
-
ساکاچیسپاس
inprogress
۲۲:۰۰
کومونیساسیونس بساس
-
-
Justo Jose de Urquiza Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  Bulgaria لیگ سه سمال غرب
PFC Lokomotiv Mezdra
-
-
سولیه وو
Finished
۱۸:۳۰
  South Africa لیگ فوتبال ام تی ان ۸
هیقلاندرز پارک
۰
۰
پولوکوان سیتی
inprogress
۲۲:۰۰
  Croatia لیگ یک فوتبال کرواسی منطقه جنوب
Hrvace
-
-
NK Jadran LP
Finished
۱۹:۰۰
  Poland پوچارو پولسکی پودکارپکی زد پی ان
SKS Naprzod Lipiny
-
-
Mks Slask Swietochlowice
Finished
۱۹:۰۰
  Qatar Reserve League
AL Shahaniya SC
-
-
Al Wakrah
Finished
۲۲:۰۰
  Russia زون اس اف دی
اور داگستان
-
-
Volgar M Astrahan Youth
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Amateur لیگ ملی استیرمارک
USV Mettersdorf
-
-
ASK Voitsberg
Finished
۲۱:۳۰
SV Lebring
-
-
SV Rottenmann
Finished
۲۱:۳۰
  International Clubs بازی های دوستانه باشگاهی
Niki Renti
-
-
Ikaros Kallitheas FC
Finished
۲۰:۳۰
Csv Be Quick Dokkum
-
-
کامبور لئوواردن
inprogress
۲۲:۳۰
Fostiras Kesarianis
-
-
Asteras Exarhion
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
  Argentina اردوگاه رزرو اول بخش ب ملی
نیوا چیکاگو ریس
-
-
کلوب آتلتیکو پلاتنس رسرو
inprogress
۲۳:۰۰
  Argentina پرایمرا دی متروپولیتانا
لوگانو
-
-
CS Barracas
inprogress
۲۳:۰۰
یوپانکوی
-
-
سنترو اسپانیول
inprogress
۲۳:۰۰
  Brazil Copa FGF
Caxias RS
-
-
Avenida RS
inprogress
۲۳:۰۰
  Chile دسته دوم
کلوب د دپورتس والدیویا
۱
۲
سانتیاگو مورنینگ
Finished
۰۳:۰۰
  Denmark Amateur سری دانمارک، گروه 1
Allerod FK
-
-
تاستراپ
Interrupted
۲۱:۰۰
  England لیگ ملی
Barnet FC
-
-
آلدرشوت تووت
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  England Amateur لیگ ملی شمال
هرفورد
-
-
Gateshead FC
inprogress
۲۳:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید